Informace o mně

Jmenuji se Pavel Kolář, již po ukončení vzdělání v roce 2009 jsem začal pracovat ve strojírenství a přes jemnou mechaniku, jako je kalibrování strojů, jsem přešel k třídícím a drtícím strojům a linkám. V roce 2010 jsem začal pracovat na zaměstnanecký poměr pro společnost Keestrack Šternberk, kde jsem získal mnohaleté zkušenosti po celém světě.

Prošel jsem celým procesem od prodeje, sestavení, zaškolení až po servis třídích a drtících strojů. Vedl jsem tým servisních techniků a cestoval do mnoha zemí jako například Nigérie, Omán, Norsko, Švédsko, Německo, Belgie a další.

V roce 2016 jsem se rozhodl, že být zaměstnancem mne nenaplňuje a firmu Keestrack, za účelem hledání nových poznatků, jsem opustil. Od té doby pracuji pro firmu RUBBLE MASTER jako zastupující prodejce pro ČR/SK drtící a třídící techniky na vlastní IČ. 

Za dobu mého působení v tomto oboru jsem se seznámil s téměř všemi konkurenčními stroji jako jsou například: PowerScreen, TEREX/FINLAY, Gasparin, OM, Zemmler, Haas, SBM a další. Tyto stroje jsem nyní schopen jako servisní technik kvalifikovaně udržovat, opravovat a nastavovat jejich parametry k Vaší spokojenosti.

Pravidelně se účastním školení servisních techniků a jsem držitelem několika certifikatů, jako je například Service Technical (viz ZDE). Stroje předvádím a předávám zákazníkům osobně, zároveň je zprovozňuji a sestavuji celé drtící a třídící linky.

Místa, kde můžete shlédnout v akci linky, které jsem sestavoval:

Kamenolom Badín

DAL s.r.o.

ADOS Trans s.r.o.

Brabec

 

 

Můj Youtube kanál